Do pobrania: Plakat motywacyjny [ZA DARMO]

Do pobrania: Plakat motywacyjny [ZA DARMO]

Hej! W poniedziałek wyjeżdżam na krótki urlop i tak sobie pomyślałam, że zostawię Was z jakąś motywacją 🙂 Zatem przed Wami kolejny plakat, który ma Was zmotywować do działania i dać trochę luźniejsze podejście.

Bo w odchudzaniu nie chodzi o szczegóły, drobiazgi, a o całokształt naszych działań. Jeśli na co dzień odżywiamy się prawidłowo, to ciastko zjedzone raz na jakiś czas naprawdę nie zrujnuje naszej diety. Zrujnuje ją powrót do starych nawyków, ale od jednego ciastka do starych nawyków jest długa droga. Tak samo w drugą stronę.

Nie oczekujcie od siebie rezultatów po pierwszym dniu stosowania nowego sposobu żywienia. Nie poddawajcie się po tygodniu. Efekty przyjdą, ale jeśli mają być trwałe, to zmiany muszą być rozłożone w czasie i po prostu trwać. Nie wymagajcie od siebie cudów, bo to prosty sposób na frustrację.

Nikt nie jest idealny i nikt 24h na dobę, 365 dni w roku (czasem 366 ;)) nie realizuje planu w 100%. Wtedy byłby cyborgiem, a nie człowiekiem.

Weźcie głęboki oddech i sobie odpuście. Ale nie zmianę nawyków, a te wszystkie myśli na Wasz temat i o Waszych niepowodzeniach. Po to jest ten plakat. Byście pamiętali, że upadki się zdarzają, a gwałtowne działania nic nie dają. Skuteczna praca nad sobą zmienia nas na zawsze, nie na chwilę, dlatego jest trudna, ale nie niemożliwa. Pamiętajcie, że większość osób poddaje się, gdy jest już centymetr od realizacji celu.

Nie dołączajcie do tej grupy!

A zatem przechodząc do działania, tutaj znajdziecie plakat do pobrania w formacie PDF 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Masz pytanie? Pisz śmiało :)