Kalendarz na marzec – do wydrukowania

Kalendarz na marzec – do wydrukowania

Czy Wam też luty tak szybko się skończył? Ja zapomniałam, że ma tylko 28 dni i w związku z tym mam małe opóźnienie z kalendarzem na marzec, ale już to nadrabiam!

Ogólnie jestem teraz na zwolnieniu w związku z zabiegiem, który odbył się ponad tydzień temu, ale staram się za to nadrobić zaległości w świecie online. Przede wszystkim stawiam na organizację. Uzupełniam Asanę, obmyślam swoje pomysły na działanie i czytam ile mogę 🙂 Jestem wzrokowcem, dlatego stawiam na zapisywanie wszystkiego w dobrze skrojonych tabelkach pod moje potrzeby, notesach i aplikacjach.

Kalendarz do pobrania

Uwielbiam też projektować własne narzędzia, które służą mi do organizacji i stąd idea kalendarza. Kalendarz na styczeń i luty możecie ściągnąć pod tym postem. Przypominam, że w kalendarzu znajdziecie:

  • Tabelkę na cały miesiąc
  • Przepis na coś dobrego
  • Nietypowe i typowe święta
  • Motto miesiąca

Teraz czas na prezentację marca!

 

Jeśli chcecie go pobrać w PDF, to klikajcie TUTAJ.

A jeśli lubicie takie DIY, to tutaj znajdziecie mój planner dzienny do pobrania 😉

Co nowego?

Przy okazji chciałam Wam dać znać, że stworzyłam również stronę, na której uczę kobiety działania w social mediach od totalnych podstaw! Brakowało mi takiego miejsca, w którym tłumaczenie zaczynałoby się od samej podstawowej treści, a że jestem człowiekiem czynu, to postanowiłam działać! Nie zdziwicie się więc, jeśli zobaczycie trochę postów z tego zakresu 😉

Stronę możecie śledzić na facebooku 😉 Pokazuje tam jak działa instagram i facebook, jak założyć newsletter, jak stworzyć bota, jakie aplikacje polecam i wiele, wiele innych rzeczy! Zapraszam Was serdecznie do śledzenia strony 🙂

A Wy działacie w biznesie online? 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Masz pytanie? Pisz śmiało :)