Schudnąć może każdy – czyli nigdy nie jest za późno na odchudzanie!

Schudnąć może każdy – czyli nigdy nie jest za późno na odchudzanie!

couplerefusedtotietheknotbeforelosing100lbsŹródło: viralthread.com

W Wielkiej Brytanii blisko 25% osób powyżej 20 roku życia jest otyła, czyli ma BMI > 30. Najczęściej przyczyną tego stanu jest nadmierne spożycie słodyczy, fast foodów czy gotowych produktów oraz brak aktywności fizycznej.

Patrząc na tę rosnącą tendencję wydaję się, że sytuacja tych osób jest już przesadzona – pozostaną otyli do końca życia…Nic bardziej mylnego! Bo schudnąć można zawsze, wystarczy tylko zamienić pewne złe nawyki, na te korzystniejsze dla naszego organizmu.

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić spektakularną metamorfozę pary Brytyjczyków, która z pewnością zainspiruje każdego. Na zmiany nigdy nie jest za późno, dlatego warto się motywować do działania i walczyć o swoje zdrowie 🙂

1209Źródło: viralthread.com

Claire Crowther pracowała jako położna, więc z racji nieregularnego czasu pracy zgromadziła nadprogramowe kilogramy. Gdy jej waga doszła do 90 kg, a jej ukochany Stephen oświadczył się, odrzuciła propozycję z powodu swojej tuszy. Jej partner postanowił zatem wesprzeć ją w jej zmaganiach z nadmierną masą ciała. Zaczęli razem ćwiczyć i trzymać dietę, dzięki czemu Claire straciła…25 kg w 10 miesięcy, a potem jeszcze 15 kg! Natomiast Stephenowi udało się zrzucić 10 kg i wymodelować sylwetkę. Ich sukces zwieńczył w końcu ślub, a Claire założyła swoją wymarzoną sukienkę. Oprócz zdrowia,  zyskała  pewność siebie, chyba było warto ?:)

474Źródło: viralthread.com

1.51612x1024Źródło: viralthread.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Masz pytanie? Pisz śmiało :)