Zaplanuj swój dzień – czyli darmowy PLANNER DNIA do pobrania

Zaplanuj swój dzień – czyli darmowy PLANNER DNIA do pobrania

Nie wiem, czy już się zorientowaliście, ale bardzo lubię planować! Uwielbiam też różne narzędzia, które mogą mi w tym pomóc, jak np. ręcznie wypełniane plannery. Dzisiaj przychodzę jednak do Was z bardziej elastycznym rozwiązaniem, a mianowicie plannerem do wydruku.

Są takie dni, kiedy chcecie coś zaplanować, a są takie, że lubicie mieć wolność wyboru (weekend!), dlatego mam dla Was idealne rozwiązanie. Co takiego? Planner dzienny, który możecie sobie wydrukować w dowolnym formie, choć proponuję wybrać dwie strony na jedną. Dobrą opcją jest zrobienie sobie segregatora w formacie A5 z takimi karteczkami (przyda się dziurkacz). Osobiście od takiego zaczynałam, dzięki Design Your Life.

Teraz przychodzę do Was z moją propozycją. Nieco minimalistyczną, choć mam nadzieję, że będziecie zadowoleni! Znajdziecie tam okienko na planowanie swoich ćwiczeń lub aktywności (liczba kroków też się liczy ;)), planowanie posiłków, sprawy ważne i zadania. Nie wypisywałam liczby posiłków, bo jestem zdania, że każdy musi ją dopasować pod siebie. Natomiast planowanie to najlepszy sposób kontrolowania swojej diety, o czym pisałam już m.in. tutaj.

Wygląd plannera

Planner możecie podejrzeć na obrazku poniżej, a pdf pobrać zaraz pod nim.

PDF do pobrania znajduje się TUTAJ.

I  jak Wam się podoba moja propozycja? 😉 Skorzystacie? 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Masz pytanie? Pisz śmiało :)